Aby wejść na warsztat zaloguj się a jeśli jeszcze nie masz

Informacje

Dodany: 2017-10-17
Kategoria: kampania na facebooku

art

6 Wskazówek Dotyczących Tworzenia Skuteczniejszych Reklam Na Facebooku

Aby wejść na warsztat zaloguj się a jeśli jeszcze nie masz konta, utwórz je poniżej za darmo! Koszty wyświetleń i kliknięć naszej reklamy zależne są od jej kreacji, doboru grupy docelowej, miejsca jej wyświetlania, konkurencji, celu reklamowego i wielu innych czynników. Reklama wideo - generuje duże zainteresowanie oraz liczbę wyświetleń, a także buduje świadomość użytkownika Reklama na facebooku potrafi generować kilkukrotnie tańszy ruch na stronie od google adwords. Facebook pokazuje kampania na facebooku naszą reklamę osobom, które zobaczyłyby treść wirusowo (organicznie), ale każe nam za to płacić. Facebook pozawala ci przesłać film reklamowy lub skorzystać z uprzednio przesłanych filmów w celu stworzenia kreacji reklamowej. Reklama karuzelowa - pozwala na jednoczesne wyświetlenie kilku zdjęć bądź filmów i przekierowanie odbiorcy na poszczególne podstrony. Ta reklama na Facebooku będzie skuteczna, kiedy przedstawisz w niej konkretną wartość i wskażesz jakie problemy rozwiązujesz.

Kilka czynników sprawia, że reklama jest relewantna dla grupy docelowej: warstwa wizualna, miłe połechtanie ego programistów w duplicate: Focus on everything you do most effective - building better program”, Konkretnie przedstawiona korzyść: 300$ do wykorzystania. Od września 2015 roku systemy reklamowe Facebook oraz Instagrama zostały połączone. kampania na facebooku Ads pozwala w prosty sposób dotrzeć nie tylko perform osób zebranych wokół Twojego FanPage'a ale także perform nowych Klientów, którzy dopiero dowiedzą się Twoim FanPage'u, stronie www i ofercie. Facebook stwierdził, że w ciągu 30 dni trwania kampanii (wybrane losowo) uzyskałem nieco ponad 1625 kliknięć przekierowujących do witryny (na landing page) - zrzut ekranu niżej. Jeżeli pozostawisz to pole puste, Facebook automatycznie pokaże link na który kierujesz ludzi ze swojej reklamy.

Obserwuj, jak długo wyświetlana jest dana reklama i staraj się ją zmieniać na inną co jakiś czas, tak aby Twoje reklamy nie opatrzyły się odbiorcom, ponieważ stracą na efektywności. Jeżeli chcesz bardziej rozwinąć wiedzę dotyczącą Facebooka i w zaledwie 20 minut dotrzeć do najlepszej grupy kupujących, zobacz darmowe 20 minutowe nagranie, które ostatnio przygotowałem. Nie zaszkodzi przeczytać jakiejś książki tym, jak to było, zanim kampania na facebooku wszyscy uwierzyli, że Facebook zmienia wszystko. Facebook nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za międzynarodowe transakcje walutowe, ale warto mieć na uwadze, że może to zrobić nasz lender (jeżeli waluta konta reklamowego jest inna niż waluta na koncie bankowym). Dowiesz się, jakie cele biznesowe możesz realizować z pomocą reklam na Facebook. Badanie nad skutecznością reklam pokazują, że najlepszy tekst składa się z 15 słów.

Cennik reklam Facebook Ads można porównać perform doskonale znanego abonamentu na telefon komórkowy - stały miesięczny koszt (abonament), jednorazowa opłata wdrożeniowa (aktywacja) i budżet reklamowy (minuty i smsy perform wykorzystania). A pokazuję Ci to, abyś miał dowód i uwierzył, że skuteczna reklama na Facebook może przynieść efekty. Niestety Facebook nie pokaże nam wyników w podziale na konkretne obszary zainteresowań kampania na facebooku przedstawicieli naszych grup, zatem nie zapominajmy ich dokładnym zawężeniu (choćby poprzez opcję Wyklucz użytkowników). Obecnie w mojej firmie Reklama na Facebooku jest najbardziej opłacalną formą reklamy we głównym źródłem pozyskiwania ruchu do systemów sprzedażowych. Przemyśl formaty, którymi dysponujesz (może to idealna pora na przygotowanie firmowego wideo?), ale przede wszystkim skup się na jakości grafiki i tekstu.

Najczęściej używana reklama na Facebooku ma typeę postu reklamowego umieszczonego w aktualnościach. Reklama trafi perform osób ściśle zainteresowanych Twoją ofertą będących dodatkowo tuż obok” Twojego lokalu! Po zaimportowaniu bazy perform Facebooka zobaczysz, że Facebook przetrawił około 70% całej bazy. Poznasz narzędzia i przekrojowe podejście do strategii działań kampania na facebooku reklamowych na Facebook oraz Instagramie. Zapoznasz się z narzędziem Facebook Ads Manager i stworzysz swoją pierwszą kampanię kampania facebook z wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Ciekawą aplikacją może być Facebook Ads Swipe File, który zawiera wiele tego typu pomysłów. Możesz zaimportować perform Facebooka listę najlepszych klientów i facebook poszuka Ci ludzi podobnych perform nich!