Jak Tanio Wypromować Sklep Internetowy?

Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: kampania na facebooku

art

Jak Tanio Wypromować Sklep Internetowy? kampania Facebook

Reklama na Facebook pozostaje jedną z najbardziej skutecznych form promocji w Internecie. Koszty wyświetleń i kliknięć naszej reklamy zależne są od jej kreacji, doboru grupy docelowej, miejsca jej wyświetlania, konkurencji, celu reklamowego i wielu innych czynników. Reklama wideo - generuje duże zainteresowanie oraz liczbę wyświetleń, a także buduje świadomość użytkownika Reklama na facebooku potrafi generować kilkukrotnie tańszy ruch na stronie od google adwords. Facebook pokazuje kampania na facebooku naszą reklamę osobom, które zobaczyłyby treść wirusowo (organicznie), ale każe nam za to płacić. Facebook pozawala ci przesłać film reklamowy lub skorzystać z uprzednio przesłanych filmów w celu stworzenia kreacji reklamowej. Reklama karuzelowa - pozwala na jednoczesne wyświetlenie kilku zdjęć bądź filmów i przekierowanie odbiorcy na poszczególne podstrony. Ta reklama na Facebooku będzie skuteczna, kiedy przedstawisz w niej konkretną wartość i wskażesz jakie problemy rozwiązujesz.

Reklama aplikacji - dedykowana instalacji lub użyciu aplikacji mobilnej przez odbiorcę. Niestety Facebook nie dostarcza, żadnego narzędzia, które pozwala śledzić tego typu komentarze. Bo żadna platforma na świecie nie ma tylu danych swoich użytkownikach co facebook. Informacje użytkownikach zgromadzone przez kampania na facebooku Facebooka dają nam szansę na skuteczne dotarcie perform właściwej grupy odbiorców - pod warunkiem, że umiejętnie skorzystamy z możliwości targetowania, jakie daje nam Facebook. Facebook wprowadzając wskaźnik Relevance Rating, ułatwił nam monitorowanie tego, jak konsumenci reagują na naszą reklamę.

Coraz więcej osób korzysta z internetu na urządzeniach przenośnych - a z racji tego, że portal wygląda na telefonie zupełnie inaczej, reklama zapełni cały wyświetlacz telefonu! Tej opcji używaj tylko kampania na facebooku wtedy, gdy reklama jest kierowana na inne kraje np. chcesz wyświetlić reklamę Polakom mieszkającym w Chicago. Optymalizuj na bieżąco - reklama na Facebooku to żywy organizm, który ciągle się zmienia.

Dzięki temu zwiększasz CTRy reklam, a Facebook nagradza Cię mniejszymi stawkami za kliknięcie. Jak już pisałem szkolenie kończy się otrzymaniem Imiennego Certyfikatu Szkolenia Facebook Ads podpisanego przez prowadzącego. Dodatkowo można tak nazwać link, kampania na facebooku aby stanowił on spójną całość (jednolity przekaz) z resztą tekstu reklamowego. Reklamy geotargetowane na Facebook (facebook regional post) są bardzo skutecznym lecz zawsze uzupełnieniem standardowych działań promocyjnych prowadzonych na Facebooku.

Przez zbyt dużą ilość tekstu nałożonego na reklamę Facebook może zwiększyć jednostkowy koszt reklamy bądź w ogóle nie dopuścić jej perform publikacji. Takie działania spotykają się z dezaprobatą w przypadku AdWorsa, jednak na stronach public mass media typu Facebook wiele rzeczy działa kampania na facebooku w inny sposób. Trafność: Reklama ta została pokazana marketerom po trzydziestym roku życia, prowadzącym małe firmy, zatem grupa docelowa wydaje się być adekwatna do oferty. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzaniem kampanii facebook advertisements lub szkoleniem w tym zakresie.