Miałem podobną sytuację zarejestrowany

Informacje

Dodany: 2017-10-14
Kategoria: ruch na stronie

art

Jak Śledzić Ruch Na Stronie Internetowej?

Wszyscy chcą być wyżej i ukroić dla siebie jak największy kawałek rankingowego tortu. Jak widać, kupowanie ruchu z tanich zagranicznych ofert nie ma kompletnie żadnego sensu. Jak dotąd pracowałam tylko na anglojęzycznych stronach targetując anglojęzyczne frazy, które są nieporównywalnie trudniejsze od polskich. Ja przetestowałem prawie wszystkie sposoby (wpisy na forach, linki, autosurf), jest to performść żmudna i czasochłonna praca, ale gdy widać zwiększony ruch na stronie to myślę że warto. Sama u siebie co prawda jeszcze jej nie mam, ale ruch na stronie internetowej na kilku blogach zaznaczyłam już, aby dostawać maile i przez to częściej wracałam na blogi. Display Planner, czyli planner kampanii displayowych, to aplikacja dostępna za darmo w panelu usługi Google AdWords. Także dbasz dobre pozycje w wyszukiwarkach (nie tylko Google) i actually działasz równie intensywnie w public media. Ruch kierował na stronę główną, gdzie było dużo zdjęć i unikalnej treści - 5 sekund na sesję to wynik, który pobiłby nawet nasz redakcyjny kot. tych co np. spędzili >10s na stronie i wycelować remarketingiem. Na początku

Miałem podobną sytuację - zarejestrowany ruch na wyłączonej stronie - przy czym nie był to ruch kupiony a jedynie ruch od różnych spamerów zaśmiecających wyniki statystyk. Jednak żeby sprawdzić, na jakie frazy strona jest widoczna w Google i na której pozycji, trzeba użyć wspomnianych wcześniej narzędzi np. SEMSTORM lub SEM Rush. Poniższy wykres pokazuje ruch ruch na stronie internetowej z linka w komentarzu - dziennie było lekko ponad 300 wejść. Zajmujac sie fotografia na poczatku pozycjonowałem strone na haslo fotograf Irlandia lecz z czasem zauwazylem ze duzo czasu zabiezre mi znalezienie sie w klkalnym zestawie 10-20 pierwszych wynikow. Raz na jakiś czas wrzucę też jakieś oferty promocyjne (należy pamiętać aby nie robić tego za często).

We wrześniu na blogu PracaBezSzefa wydaję osobny kurs: „Skuteczne techniki SEO - zbuduj wartościowy ruch na stronie internetowej”, gdzie sam będziesz mógł wypozycjonować swoją stronę internetową minimalnym kosztem. Pierwszy ze zgłoszonych przez partnera serwisów otrzymuje 3000 punktów perform wykorzystania na testowanie serwisu, co zazwyczaj starcza na 3 dni. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji tym jak poradzić sobie z awarią komputera, jak sprawić, aby komputer zaczął pracować szybciej i stabilniej, oraz dowiesz się częstych kłopotach z internetem.

Wiele osób w ankiecie chciało cykliczne wpisy na jeden temat, więc myślę, że ten temat jest dobry a nawet ciekawy. Jak można się domyślić, serwis ten generuje sporo, ale bardzo słabego jakościowo ruchu. Problemem jest także współczynnik odrzuceń ruch na stronie internetowej oraz średni czas, jaki użytkownik poświęcił na zapoznanie się ze stroną. Według mnie jest to bardzo ciekawy wzrost i przykładvertisement tego, że SEO zdecydowanie nie jest „dead” oraz tego, jak twierdzi Google, że Articles IS KING.

W tematyce matematycznej, jak i edukacyjnej jest niska konkurencja, dlatego można się przebić w wynikach wyszukiwania nawet przy niewielkiej liczbie linków. Linkowanie nie jest dobrym zabiegiem, bo jeżeli prze linkujemy to możemy dostać bana i nie pojawimy się już ruch na stronie internetowej z naszą stroną w wynikach google. Aby uzyskać więcej informacji, można wykupić różnorodne pakiety w cenach, które na tle konkurencji wypadają naprawdę atrakcyjnie. Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.